En İyi 3 Bluestacks Alternatifi

Bluestacks Andorid Uygulama ve Oyunlarını bilgisar üzerinde kullanmamıza olanak sağlayan en iyi Andorid Emulatörü. Yüzbinlerce kişi tarafından kullanılan Bluestacks bilgisayarınızda en az 2GB Ram ve iyi bir ekran kartı olmasını istiyor, daha düşük konfigürasyondaki bilgisayarlarda ise uygulamalar problem çıkarmakta yada yavaş çalışmaktadır. Bugün size ücretli ve ücretsiz En İyi 3 Bluestacks Alternatifi paylaşacağım.

 En İyi 3  Bluestacks Alternatifi

1. YouWave Android Windows Emulatörü : Ücretli


Youwave en az Bluestacks kadar iyi bir emülatör. Binlerce uygulama ve oyunu destekleyen Youwave için yüksek Ram veya iyi bir ekran kartı gerekli değil. Favori uygulama ve oyunlarınızı düşük performanslı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınız kullanabilirsiniz. Üretici sayfasına buradan ulaşabilir ve 10 günlük deneme sürümünü test edebilirsiniz.

 2. GenyMotion Android Windows Emulatörü : Ücretsiz

GenyMotion aslında Andorid uygulamarını test etme amaçlı geliştirilmiş bir yazılım olsa da Android uygulama ve oyunlarını bilgisayarınızda rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Genymotion`un öne çıkan özellikleri tamamen ücretsiz oluşu ve yüksek Ram veya iyi bir ekran kartına ihtiyaç duyamamasıdır. Programın kamera desteği de bulunuyor. Üretici sayfasına buradan ulaşabilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 3. Jar of Beans Windows Emulatörü : Ücretsiz


Jar of Beans; Android Jelly Bean uygulama ve oyunlarını düşük performanslı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızda kullanmanıza olanak sağlıyor. Buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir