Windows 7 8 10 Orjinal ISO İndirme

Microsoft, Digital River sistemi üzerinden kullanılabilir tüm ISO’larını kısa bir süre öncesine kadar paylaşıyordu. Bunun yerine tüm ISO dosyaları TechBench sistemi üzerinde depolanıyor ve ulaşılması zor kılınıyor. Güvenilir, orjinal ISO dosyalarını bulmakta zorluk çekiyor olabilirsiniz yada Windows Medya Oluşturma Aracı’ nı kullanarak kalıp dosyası hazırlamak zahmetli ve uzun sürebiliyor.

Microsoft Windows ve Microsoft Office ISO indirme aracı, Microsoft ürünleri için hepsi bir arada çözüm sunuyor. Bu ücretsiz program Microsoft sunucularından istediğiniz Windows yada Office sürümünü indirmeniz için basit bir arayüz sağlıyor.

Windows 7 8 10 Orjinal ISO İndirme

İlk olarak HeiDoc web sayfası üzerinden Microsoft Windows ve Office İndirme Aracı’nı ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın.

Ana pencerede “Yazılım Seçin” kısmından indirmek istediğini Windows veya Office sürümünü seçin.

“Sürüm Seçin” açılır menüsü gelecek, buradan istediğiniz sürümü seçin. Örneğin Home veya Professional gibi normal sürümlerin yanı sıra, bölgelere göre olan sürümlerden ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. Windows N: Avrupa pazarında satılan sürümdür, multimedya (Media Player, DVD Maker) uygulamaları içermez. Windows K: Kore pazarında satılan sürümdür.

İndirmek istediğiniz sürümü seçtikten sonra “Onayla” butonuna tıklatın.

Ardından, “Ürün dilin seçin” açılır menüsünden indirmek istediğiniz sürüm dilini belirleyin ve “Onayla” butonuna tıklatın.

Son olarak, ürünün 32-bit veya 64-bit sürümünden istediğinizi seçin ve indirme işlemine başlatın. İndirme süresince indirme aracı uygulamasını kapatmamalısınız. Ayrıca indirme sağ tarafta indirme için geçerli bağlantıları panoya kopyalayıp paylaşabilir yada web tarayıcısından indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bağlantıların 24 saat geçerli olduğunu unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir